Grand Theft Auto ...

Opis forum


#1 2008-08-16 21:23:52

Patrick_Bellic

Administrator

749080
Zarejestrowany: 2008-08-16
Posty: 142
Punktów :   

Rp Server

http://roleplay.pl/images/news_11.jpg

Krótko i zwięźle. Serwer „Harvest Role Play”, którego akcja dzieje się w Fort Carson. Przez wielu krytykowany jako kolejny rp robiony przez dziecko, ja jednak widzę w nim duży potencjał, jako, że wydaje mi się, że filozofia serwera jest bardzo rozsądna. Od dawna propagowałem zrobienie serwera na wsi, tam, gdzie nie będzie problemu z pustą mapą, tak samo widzę, że serwer nie jest „wybajerowany” lecz sprawia wrażenie, że pracuje na pewnym gamemodzie opartym na standardowym godfatherze, który pomimo kilku wad był skryptem dobrze przemyślanym i pewnym.

Mimo że trailer nie robi zbyt dobrego wrażenia i jego zawartość merytoryczna budzi moje obawy co do wieku admina, serwer wydaje się dawać nadzieje na grę na poziomie. Sądzę, że ma on szanse zająć nisze prostego serwera opartego na rp, która została zwolniona po upadku prp, a później lrp. Start serwera jest planowany na 7 sierpnia. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.harvest-rp.pl. Niecierpliwie i z nadzieją czekam na start serwera. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz. Co mają zbiory (ang. harvest) do serwera rp? Mam nadzieję, że dowiem się tego już niebawem.


>>>>>>>>>>>>>>>>>> NIE DRAŻNIJ ADMINA <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Offline

 

#2 2008-08-16 23:08:02

Patrick Forster

Moderator

9052246
Skąd: Gołdap
Zarejestrowany: 2008-08-16
Posty: 30
Punktów :   

Re: Rp Server

Bardzo fajny serwer ale jak ja na nim gralem to nikt nie gral


______________________________________________________
|Jestem urodzonym zabujca wiec lepiej nie wchodz mi w droge......|
|                                                                                            |
|______________________________________________________|

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-ultimateninja.pun.pl www.kznunivrze.pun.pl www.isepk.pun.pl www.kmb.pun.pl www.timik.pun.pl